zespół

A.M. Jesiołowscy to zespół młodych i ambitnych specjalistów, którzy pod okiem mgr inż. Danuty Drobniak oraz dra Macieja Jesiołowskiego świadczą usługi z obszaru audytu, księgowości, doradztwa gospodarczego oraz doradztwa prawno-podatkowego.

Dzięki pracy i zaangażowaniu cieszymy się licznym gronem zadowolonych Klientów. Niektórzy z nich korzystają ze wsparcia doradczego naszej firmy od ponad 20 lat.

Na zdjęciu przedstawiamy tylko część zespołu – więcej naszych pracowników poznacie, regularnie czytając teksty na blogu Okolice Biznesu.

Blog Okolice Biznesu jest platformą, gdzie pracownicy i sympatycy firmy A.M. Jesiołowscy prezentują swoje poglądy i wraz z nami komentują otaczający nas świat współczesnego biznesu.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu A.M. Jesiołowscy, napisz do nas, a my powiadomimy Cię o ewentualnych możliwościach współpracy.

Tymczasem zapraszamy do lektury.

Zespół A.M. Jesiołowscy

 

MJesiolowski

Dr Maciej Jesiołowski

Dr Maciej Jesiołowski – v-ce prezes A.M. JESIOŁOWSCY – FINANSE sp. z o.o. – firmy audytorsko-doradczej. Na rynku usług konsultingowych działa od 1990 roku. Zarządzał realizacją kilkuset projektów w obszarach restrukturyzacji i oddłużania przedsiębiorstw, analiz przedprywatyzacyjnych, wdrażania systemów kontrolingowych, pozyskiwania środków na projekty inwestycyjne, projektowania i wdrażania systemów kontrolingowych. Prowadził szkolenia dla bankowców, przedsiębiorców, pracowników administracji publicznej w zakresie zarządzania, controllingu i finansów.

michalina1

Michalina Zabierowska

Michalina Zabierowska – jestem absolwentką Porównawczych Studiów Cywilizacji(2014) i Zarządzania Międzynarodowego(2012) na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuję się zagadnieniami ze styku kultur w perspektywie globalnej wioski zarówno w świecie codzienności jak i biznesowych relacji.Uważam świat, w którym żyjemy za dworzec, gdzie każdy zmierza do swojego celu i ciągnie za sobą walizkę swojego kodu kulturowego, której czerpie wiedzę jak się powinien na tym międzynarodowym dworcu zachować. W swoich badaniach i podróżach staram się otworzyć zamek i zerknąć do takiej walizki, by w konsekwencji móc uchylić rąbka tajemnicy zachowań ludzi z innego kręgu cywilizacyjnego.